
Materijal: 57% reciklirani poliester, 43% pamuk
Boja: Srednje siva (Medium Grey Heather)
Fit: Regular
Pojas: Elastičan sa podešavajućom pertlom
Tkanina: Tri sloja Primeknit spacer tkanine, koja pruža mekan osjećaj i tehnički izgled
Logotip: Mat gumirani print sa tri pruge na prednjem delu
ili 439,33 RSD na 12 rata koristeći Visa ili MasterCard kartice Banca Intesa
Z.N.E. šorc za muškarce je dizajniran da obezbedi udobnost i podrže održivost. Napravljen od 57% recikliranog poliestera i 43% pamuka, ovaj model je odličan izbor za sve koji traže sportsku i ekološki prihvatljivu odeću. DolazI sa tri sloja tkanine koja pruža izuzetnu udobnost i tehnički izgled, dok mat gumirani print sa tri pruge daje moderan i prepoznatljiv adidas izgled. Idealan je za sportske aktivnosti i svakodnevno nošenje, a džepovi sa rajsferšlusima omogućavaju praktičnost.
U opisu proizvoda, prikazu slika i cena nastojimo da budemo što precizniji. Za eventualne tekstualne greške i greške u opisu artikla ne preuzimamo odgovornost. Prikaz artikala na sajtu ne podrazumeva dostupnost istih u svakom momentu. Sve cene su izražene u RSD. Zadržavamo pravo promene cena svih proizvoda i usluga, bez prethodne najave na sajtu. Cene se mogu razlikovati u maloprodajnim objektima i online, u zavisnosti od važeće akcije.
Obavezni kolačići čine stranicu upotrebljivom omogućavanjem osnovnih funkcija kao što su navigacija stranicom i pristup zaštićenim područjima. Sajt koristi kolačiće koji su neophodni za pravilno funkcionisanje naše veb stranice kako bi se omogućile određene tehničke funkcije i tako vam pružilo pozitivno korisničko iskustvo.
Statistički kolačići anonimnim prikupljanjem i slanjem podataka pomažu vlasnicima web lokacija da razumeju kako posetioci komuniciraju sa stranicom. To su kolačići koji omogućavaju web analitiku sajta, odnosno analizu upotrebe naših stranica i merenje prometa, koje sajt sprovodi u cilju poboljšanja kvaliteta i sadržaja ponuđenih usluga.
Marketinški kolačići se koriste za praćenje posetilaca putem web stranice. Koriste se za prikazivanje relevantnih oglasa korisnicima i podsticanje da učestvuju, što je važno za nezavisne izdavače i oglašavače. Sajt koristi Google Analytics kolačiće ads/ga-audiences i collect, te Facebook kolačiće fr i tr.